Selectează o Pagină

Avocat Lorena Bigioi

Avocat Lorena Bigioi

Avocat Lorena Bigioi

Avocat colaborator

Lorena este absolventă a Facultății de Drept din cadrul Universității ,,Nicolae Titulescu” București. A finalizat și cursurile post-universitare în specializarea Carieră judiciară din cadrul aceleiași universități, fiind în prezent avocat în Baroul București.

S-a alăturat echipei noastre în anul 2020, practicând cu profesionalism și promptitudine servicii de consultanță și reprezentare juridică în probleme ce țin de ramuri ale dreptului penal, familiei, civil, comercial și incidente legate de procedura executării silite.

Rațiunea, resursele ei demonstrative și explicative îi permit o apreciere corectă a realității, reușind, pe baza analizei aprofundate a particularităților fiecărei spețe, să ofere cele mai bune soluții practice și argumentări teoretice.

Limbi străine: engleza.

Privacy Policy Settings